با ما با معرفی لاین های محصولات مایشل همراه باشید…

Combination (مختلط)

پوست بسیاری از مردم در این گروه قرار میگیرد. در واقع پوستی نرمال با تمایل به کمی چربی یا خشکی که معمولا در قسمت T-Zone چرب و در بقیه قسمت ها نرمال یا خشک میباشد. این پوست ها معمولا حساس نیستند ولی ممکن است منافذشان کمی باز باشد.

محصولات برند مایشل با استفاده از آنتی اکسیدان ها، فاکتورهای رشد، پپتیدها و مواد تغذیه کننده، باعث سلامتی و نگهداری صحیح این نوع پوست میشود. محصولات سری All/Combination ضمن اینکه برای انواع پوست ها قابل استفاده میباشد، تغذیه کننده پوست نیز میباشد و به کنترل چربی پوست و حفظ رطوبت آن کمک میکند و در عین حال سبب افزایش تولید کلاژن و الاستین میشود.

Age Defense (ضد پیری)

زمان قبل توقف نیست! واقعیت انکار ناپذیر این است که همه ما اگر خوش شانس باشیم پیری را تجربه خواهیم نمود. با همه حسن هایی که تجربه پیری به همراه خواهد داشت، افزایش خطوط، چروک، شل شدن پوست و سایر تغییرات پوستی، خوشایند نیستند. برای مقابله با این اثرات، لابراتوار مایشل، لاین Age Defense را با تکیه بر سلول های بنیادی گیاهی و پپتیدهای قوی ضد چروک ساخته است.

این فرمولاسیون بی نظیر با افزایش تولید و بهبود کیفیت کلاژن و تغذیه اساسی پوست، باعث کاهش علائم پیری پوست میگردد.

Dry Skin (پوست های خشک)

پوست های خشک معمولا هم کم آب هستند و هم تولید لیپیدها در آن کافی نیست. پوست های خشک دارای مشخصاتی مانند شل شدن، خشکی، کشیدگی، خطوط مشخص تر و منافذ کوچک تر میباشند. گاهی خشکی های شدید میتواند منجر به قرمزی پوست شود.

محصولات این لاین که مناسب پوست های خشک میباشند، با افزایش سوخت و ساز سلولی و ترمیم سد دفاعی پوست، باعث حفظ رطوبت در پوست میشود. در واقع عوامل کلاژن ساز این لاین، به همراه آنتی اکسیدان های قوی، اثر رادیکال های آزاد را خنثی کرده و کم آبی سلولی را جبران مینمایند.

بازگرداندن برق جوانی با تقویت پوست و رطوبت رسانی کامل آن، رویایی دست یافتنی است!

Sensitive (پوست حساس)

یک چهارم مردم دنیا، پوست حساس دارند که در واقع در اثر فاکتورهای محیطی، هورمونی، استرس، استفاده از محصولات نامناسب و انواع آلرژی ها ایجاد شده است و با قرمزی، تورم، التهاب و تحریک زودهنگام شناخته میشود.

محصولات این گروه مایشل، با کنترل تحریک و کاهش قرمزی پوست، علائم پوست حساس را کاهش میدهد. این موضوع از دو طریق اتفاق می افتد: اول، افزایش مقاومت به تحریک های خارجی و دوم، تغذیه با مواد قندی و ترمیم دیوار عروق، جهت کاهش تورم و پف.

Age Spot / UV Recovery (ضد اشعه)

آلاینده های محیطی و نور خورشید، با تولید رادیکال های آزاد و با اثر بر لایه های مختلف پوست، باعث ایجاد عوارضی از جمله لک، تبرگی و غیر یکنواختی پوست میشوند.

یکی دیگر از لاین های محصولات مایشل این لاین است که با تکیه بر تکنولوژی Apple Plant Stem Cell (سلول های بنیادی سیب)، باعث جلوگیری از اثرات مخرب نور خورشید و دیگر آلاینده ها روی پوست میشود و همچنین موجب از بین رفتن لک ها و بهبود قوام، نرمی، لطافت پوست و کاهش خطوط و چروک میگردند.

Oily / Blemish Control (پوست چرب)

پوست چرب در واقع حاصل افزایش ترشح غدد سباسه میباشد. این فرایند تحت تاثیر استرس، اختلالات هورمونی، تغییرات فصلی و یا حتی رژیم های غذایی قرار میگیرد و افزایش سایز منافذ، درخشندگی اضافه، جوش های سر سیاه، سر سفید و چرکی از سایر مشکلاتی میباشد که در این خصوص بوجود می آید.

همکاری آنتی اکسیدان های قوی و ویتامین ها، راه حل مناسبی را جهت درمان مشکلات این نوع پوست ارائه میدهد.

Youth Blemish Control (مراقبت پوست جوانان)

جوش صورت، شایعترین بیماری پوستی است که از هر 10 نفر در سنین بلوغ و پیش از آن، 8 نفر آکنه را تجربه میکنند.

تغییرات هورمونی در دوران بلوغ، منجر به افزایش ترشح چربی از غدد سباسه شده و این موضوع منجر به تولید آکنه میشود. مایشل با گروه محصولات کنترل آکنه، از طریق کنترل ترشح سبوم و عوامل ضد جوش طبیعی دیگر، به حل این موضوع پرداخته است.