محصولات ویشی

ویشی نام منطقه ای در مرکز فرانسه است که به محل چشمه های آب گرم معدنی در دنیا شناخته شده است. از گذشته مردم آن جا به راز شگفت انگیز این منطقه پی بردند. استحمام کردن در چشمه باعث کشف خاصیت ضدقرمزی و ضدالتهاب آب آن شد. معروفیت این منطقه در حالی بود که شخصی به نام جورج گورین در سال 1931 با بهبود زخم پایش در آب چشمه تصمیم به تحقیقات گسترده ای جهت یافتن خواص این آبها برای تولید محصولات مراقبتی پوست گرفت. به این ترتیب شرکت محصولات ویشی به عنوان یکی از زیر مجموعه های کمپانی بزرگ لورال (Loreal) در فرانسه تاسیس شد.

محصولات ویشی

محصولات ویشی

برند جهانی ویشی با بیش از نیم قرن تجربه در تولید انواع محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست و استفاده از ترکیبات آب های گرم معدنی دارای محبوبیت بسیاری در میان مردم است. تاکنون تکنولوژی آزمایشگاه ها و دانش فیزیولوژیکی و تحقیقات پوستی ویشی در هیچ یک از شرکت های آرایشی استفاده نشده است. هدف کمپانی ویشی ارتقاء فرموالسیون قدیمی برای تولید محصولات تخصصی برای انواع پوست بوده است. این شرکت سعی در ایجاد لاین جدید، مخصوص پوست های حساس، بدون پارابن و مواد آلرژی زا داشته است. توجه به حساسیت زا نبودن یکی دیگر از عوامل موثر در شهرت این برند است.
ویشی با عرضه گسترده محصولات متنوع خود گامی تازه در جهت سلامت پوست برداشته است. با در نظر گرفتن تنوع محصولات، ویشی را می توان به 8 لاین مجزا تقسیم بندی کرد:
لاین محصولات مراقبت از مو
لاین شوینده ها و پاک کننده ها
لاین پوست های خشک و حساس
لاین پوست های چرب و دارای جوش
لاین محصولات روشن کننده پوست
لاین محصولات مرطوب کننده و دارای خاصیت آب درمانی  
لاین محصولات ضد پیری مثل ضدچروک ها و لیفتینگ ها
لاین ضدآفتاب، افترسان و محصولات مراقبت پوست در برابر نور آفتاب
با وجود کیفیت بالای محصولات ویشی، قیمت محصولات این برند در بازار بسیار مناسب است و همه اقشار جامعه توانایی خرید را دارند. محصولات ویشی در ایران با وجود تنوع محصولات بهداشتی و آرایشی بازار توانسته است، طرفداران خود را کسب کند. شما هم می توانید با خرید غیر حضوری از فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی لیانا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. همکاران ما همواره با مشاوره پوستی و ارسال رایگان سعی در جلب رضایت شما مشتری محترم دارند.