با توجه به عوامل محیطی مثل آلودگی هوا و تغییرات هورمونی ، پوست صورت تمام افراد ، خیلی زود آلودگی ها و باکتری ها را به خود جذب می کند و وارد منافذ پوست میشود. این عوامل باعث کدر شدن پوست ، بوجود آمدن جوش های سرسیاه و سرسفید می گردد بنابراین همه نیاز به پاکسازی پوست دارند مخصوصا افرادی که پوست چربی دارند بیشتر در معرض جذب این آلودگی ها و ایجاد جوش هستند .این آلودگی ها به دلیل عمق نفوذشان ، قابل پاکسازی با شوینده های بهداشتی نیستند.

  برای پاکسازی پوست از آلودگی هایی که به عمق منافذ پوست رفته اند ، میتوان از ماسک حبابی اوتی استفاده کرد. این ماسک در هنگام حضور اکسیژن ، خود بخود شروع به ایجاد کف میکند و باعث پاکسازی عمیق منافذ آز آلودگی ها و تعدیل چربی پوست میشود .

ماسک بابل

ماسک بابل

  ماسک حبابی به دلیل داشتن گیاه Cardiospermum Halicacabum Flower خاصیت منحصربفرد آنتی بیوتیک و آنتی باکتریالی دارد . خاصیت این گیاه به این صورت است که علاوه بر از بین بردن باکتری های مضرر داخل منافذ ، اجازه

نمیدهد باکتری و آلودگی ها وارد پوست شوند و در واقع نقش محافظتی برای پوست صورت را دارد . به محض ورود آلودگی و باکتری بر سطح پوست ، آنها را از بین میبرد و بصورت خودکار باعث پاکسازی پوست میگردد. 

  ماسک حبابی به دلیل داشتن روغن دانه آفتابگردان ،حاوی ویتامین E بوده و باعث نرمی و لطافت پوست میگردد. همچنین وجود ماده موثره آلانتوئین در ماسک حبابی اوتی ، باعث افزایش جریان لنفاوی و آبرسانی عمیق می شود. 

  گیاه خرفه موجود در بابل ماسک خاصیت ضدعفونی کنندگی و قابض دارد . در نتیجه از باز شدن منافذ پوست صورت جلوگیری و کمک به جمع شدن منافذ میکند. ماسک حبابی به دلیل داشتن گیاه گل گاوزبان خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و پوست را از مضرات رادیکال های آزاد حفظ میکند. 

این ماسک شگفت انگیز اگر بصورت مداوم و طبق دستور استفاده شود، به دلیل خواص گیاهان درمانی که در آن به کار رفته مرحم بسیار خوبی برای التهاب جوشهای صورت است و به مرور زمان ضمن تعدیل چربی پوست صورت، میزان و تعداد جوشها را کم می کند و پوست شما را شفاف و روشن می سازد.

طریقه مصرف: 

  یک لایه تقریبا نازک روی پوست صورت پخش کنید . به مدت ۵ الی ۷ دقیقه صبر کنید تا ماسک شروع به کف کردن و پاکسازی کند. بعد از ۷ دقیقه پوست را با پنبه مرطوب از کف ایجاد شده ، پاک کنید و پوستتان را بشویید . 

ماسک بابل

ماسک بابل