درباره شرکت لیراک فرانسه

لیراک به عنوان برندی شناخته می‌شود که استفاده از مواد اولیه گیاهی و طبیعی را در عین لوکس بودن محصول در اولویت قرار داده است.
لیراک (Lierac) در سال ۱۹۷۵ بنا نهاده شده است. لابراتوارهای لیراک برای تخصص شان درزمینه اختلالات پوست و پیری، به سرعت مشهور شدند. تأثیرات دلخواه همراه با اصالت فرانسوی استفاده از هر محصول را به تجربه ای خوشایند تبدیل کرده است.

درسال ۱۹۷۵ یک متخصص زیبایی بر آن شد تجربیات و تخصصی اش را در خدمت تمامی زنان قرار دهد. لیراک تاسیس گردید و تبدیل به اولین برند محصولات مراقبتی و زیبایی پوست در فرانسه شد که در برطرف کردن چروک های ناشی از پیری و اختلالات زیبایی در صورت و بدن تخصص دارد.
امروزه این ایده پیشرو از هر زمان دیگری در جوامعی دارای اهمیت است که مسئله بالارفتن سن و ظاهر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. خیلی زود این برند به عنوان الگویی در زمینه محصولات تخصصی زیبایی که اصول زیباسازی را با اثرات اثبات شده تلفیق کرده است جایگاه خود را درسطح بین‌المللی تثبیت کرد.
بعنوان پیشرو در محصولات زیبایی گیاهی ، لیراک بهترین عناصر گیاهی فعال را با استانداردهای بالای علمی ترکیب می کند تا محصولاتی تولید نماید که منعکس کننده ارزش های اصلی این برند هستند، نوآوری، اثربخشی، سلامت، زنانگی و درک.

لیراک راز زیبایی پوست را می داند. این یک اثری است از تجربه و تخصص که می تواند حس شود و دیده شود. محصولاتی با اصالت فرانسوی که شما را هر روز همراهی و کمک می کند تا زیبا باشید و زیبا بمانید.

شکوفا شدن در گروه Ales:

در سال ۱۹۷۹ میلادی، پاتریک آلس با ادغام کردن لابراتوار لیراک با گروه خودش، بٌعد تازه‌ای به این برند بخشید. لیراک ایده فنی و سازگار بودن در زمینه مراقبت از پوست را که حس لذت بردن از زنانگی را به بانوان مصرف‌کننده‌‌اش اعطا می‌کند را دنبال می‌کند. حس فریبندگی را می‌توان در تک تک بافت‌ها، رایحه دلپذیر و بسته‌بندی تجملاتی محصولات لیراک دریافت. تمامی این عناصر باعث می‌شوند که استفاده از محصولات لیراک، لذتی واقعی را در مصرف‌کنندگان تداعی کند.

جایزه بزرگ تحقیقات

هدف لابراتوارهای لیراک از نوآوری به سال ۲۰۰۳ با ارائه « جایزه تحقیقات درماتولوژیک » برمی گردد که شرکت برای درماتولوژیست های سراسر جهان (بیمارستانها، مراکز تحقیقاتی، مطب های خصوصی) آزاد است. این جایزه امکانات مالی لازم برای محققان در زمینه روند پیری پوست و عواقب آن را فراهم می کند.

برای آشنایی بیشتر و خرید محصولات لیراک به فروشگاه اینترنتی لیانا مراجعه کنید.