درباره شرکت فیلورگا فرانسه

فیلورگا یکی از برندهای پرفروش و پرطرفدار فرانسوی است. فیلورگا برندی لاکچری و خاص پسند در محصولات آرایشی و بهداشتی فرانسه می باشد که بیش از ۳۰ سال است که آزمایشگاه‌های فیلورگا جهت جلوگیری از پیرشدن پوست، راه‌حل‌های تخصصی ارائه نموده اند.

این برند برخلاف بسیاری از کمپانی ها که از محصولات کازمتیک (cosmetic) شروع به فعالیت میکنند، از لاین درمانی شروع به فعالیت نمود. امروزه، فیلورگا در عرصه محصولات جلوگیری از پیری پوست ( چه در مصارف پزشکی و تخصصی و چه در زمینه‌های آرایشی و زیبایی ) پیشگام است.

این کمپانی کامل ترین محصولات : مزوتراپی + تزریق اسید هیالورونیک + لایه برداری را داراست و سالانه بیش از ۱۰ میلیون اعمال جراحی مختلف با محصولات فیلورگا انجام میشود.

فیلورگا با ۵۳ ترکیب فعال( ضدچروک، درخشندگی، منافذ باز، آبرسانی، یکدستی پوست و … ) جز بهترین محصولات مراقبتی فرانسوی بشمار می آید که در بیش از ۶۰ کشور دنیا نماینده فعال دارد.

فیلورگا مفتخر است که محصولاتی به ‌روز را روانه بازار کرده که در مزوتراپی استفاده میشود. این مواد شامل سرم ضد چروک، اسید هیالورونیک، آمپول‌های جوان‌کننده (NCTF) و محصولات لایه‌بردار می‌شوند و نیاز به جراحی را برطرف می‌کنند. محصولات فیلورگا در عرصه بین‌الملل عرضه می‌شوند و هم اکنون محصولات این برند در ۶۰ کشور دنیا عرضه می‌شوند. تصویر زیر به صورت کامل نمایندگی ها را نشان داده است.

طراحی بسته بندی محصولات فیلورگا به گونه ایست که توجه هر خانم و آقای با سلیقه ای را جلب میکند!
سیاه و سفید دو رنگ اصلی استفاده شده در بسته بندی این محصولات هستند که حس لاکچری و در عین حال سادگی را به مخاطب القا میکنند. در این انتخاب سیاه برای نشان دادن شکوه و لاکچری بودن و سفید هم نشان از مدیکال بودن یا درمانی بودن محصولات است.

یکی از شعار های کمپانی فیلورگا این است که:

( زیبایی یک هنر است و ما آن را به علم تبدیل کردیم ! _ ! Beauty is an art, we made it science )

دیدیه تاباری (Didier Tabary) مدیر آزمایشگاه‌های فیلورگا در یکی از مصاحبه هایش گفت : «هنگامی که اداره کردن فیلورگا در سال ۲۰۰۶ به من واگذار شد، هدفم ارائه محصولات درمانی زیبایی به همه افراد بود. بدین شکل، آزمایشگاه‌های فیلورگا در سال ۲۰۰۷ نخستین محصولات ضد پیری را جهت استفاده عموم روانه بازار کردند. از همان زمان این محصولات به جایگاه بین‌المللی دست یافته است و در بیش از ۷۰۰۰ فروشگاه در ۶۰ کشور جهان یافت می‌شوند.

هم اکنون هدف ما این است که فیلورگا را به یک گزینه معتبر پزشکی محصولات ضد پیری تبدیل کنیم. در سال ۲۰۱۴، بیش از ۲۰ درصد درآمد خود را صرف تحقیق و توسعه کردیم و موفق به تولید محصولاتی شدیم که هرچه بیشتر، نیازهای مصرف‌کنندگان را برآورده سازد.»

دست آورد های برند فیلورگا در طول تاریخ:

۱- سال ۱۹۷۸:

NCTF در حال حاضر یک معیار مشخص کننده جوانه زنی پوست است. این به طور منظم در مقالات پزشکی و دیگر نشریات حرفه ای در سراسر جهان به چاپ رسیده است. این ترکیب منحصر به فرد شامل بیش از ۵۰ ماده فعال است. این یک اکوسیستم ایده آل سلولی را بازسازی می کند و عوامل لازم برای پوست زیبا را افزایش می دهد:
+ ۱۴۷٪افزایش تحریک فیبروبلاست
+ ۲۵۶٪افزایش تحریک کلاژن
+ ۹۰٪کاهش رادیکال های آزاد
با بیش از ۳ میلیون بطری،NCTF در حال حاضر عامل اصلی پیشگیری از عود مجدد است که در درمان مزوتراپی در سراسر جهان استفاده می شود. این ترکیب در بررسی های متعدد پزشکی ذکر شده است و به طور گسترده ای در کنگره های پزشکی مورد بحث است.

۲- سال ۱۹۸۸:

محصول NCTC با نام NCTF روانه بازار شد که محصول مزوتراپی ضد پیری است و خواص آبرسانی و ترمیم پوست ‌های خسته و کدر را دارد، همچنین این محصول چین و چروک را رفع می‌کند.

۳- سال ۲۰۰۰:

خط تولید محصولات گلیکوپیل (GLYKOPEEL) راه‌اندازی شد، این محصول لایه‌برداری (پیلینگ) پوست جهت مقاصد درمانی تولید شد و حاوی مقادیر زیادی اسید گلیکولیک ( %۲۰، %۵۰ و حداکثر ۷۰ درصد ) است.

۴- سال ۲۰۰۷:

فیلورگا خط تولید MEDI-COSMETIQUE ( محصولات آرایش مراقبتی بدون نیاز به نسخه پزشک ) را راه ‌اندازی کرد؛ این لاین جزو معروف ترین و پرطرفدار ترین محصولات فیلورگا میباشد که در تولید این محصولات به‌طور مستقیم و بی‌ واسطه‌ای از محصولات ضد پیری ( بدون نیاز به مزوتراپی و جراحی ) الهام گرفته‌ است.

۵- سال ۲۰۰۹:

آزمایشگاه‌های فیلورگا خط تولید محصولات X-HA3را راه‌اندازی کردند که نخستین آمپول اسید‌هیالورونیک است که می‌توان به‌طور هم‌زمان آن‌را به نواحی مختلف صورت تزریق کرد. در سال ۲۰۱۰، این دسته از محصولات قابل تزریق آن‌چنان گسترش یافتند که X-HA Volume ( برای حجم دهی و پر شدن چروک شدن پوست ) و MHA18( چین و چروک سطحی ) روانه بازار شدند.

۶- سال ۲۰۱۱:

فیلورگا مرکز ماساژ خود در پاریس را افتتاح کرد.

۷- سال ۲۰۱۳:

در ماه ژانویه ، آزمایشگاه های فیلورگا در روش های مقابله با پیری که بدون نیاز به جراحی اند ، به تکنولوژی جدیدی دست یافت. این تکنیک نوین ، در پی بهبود ظاهر و رفع لک های پوست یا ریزش مو بوده است.
فیلورگا درماه فوریه نیز محصول «پرفیوژن پوست» را تولید کرد که مخصوص کارهای پزشکی و سالن های بسیار لوکس بود.

۲ محصول بی همتای فیلورگا:

۱- کرم دور چشم اپتیم آیز فیلورگا:

کرم دور چشم اپتیم آیز فیلورگا از بین برنده علائم خستگی و استرس ضد پف و تیرگی دور چشم میباشد. NTCF موجود در این کرم باعث تحریک و تشدید فعالیت فیبروبلاست ها شده و با جبران کمبود مواد مورد نیاز پوست، باعث از بین رفتن چین و چروک ها می شود.

ضد تیرگی دور چشم: ترکیب منحصر به فردی که با از بین بردن پیگمان های بوجود آورنده حلقه های سیاه، تیرگی اطراف چشم را از بین می برد و باعث بازسازی مجدد پوست این ناحیه می گردد.
ضد پف: ترکیبی از سه ماده فعال و موثر که با افزایش گردش خون مویرگی و لنفی، باعث از بین رفتن پف اطراف چشم می گردد.
پوست دور چشم دوباره جوان شده، علائم خستگی و استرس از بین می‌رود و چین و چروک، تیرگی و پف اطراف چشم ناپدید می شود.

فواید:

✓ کرم دور چشم در ظرف بدون هوا با ساختار ژلی که سبب کاهش چروک با اثر پرکننده و کاهش تیرگی و پف دور چشم می شود.
✓ یک دورچشم کامل و فوق العاده قوی با اثر هم زمان روی چروک ها ٬ پف و تیرگی که عامل بروز علایم خستگی در اطراف چشم هستند.
✓ اثر ضد چروک : افزایش فعالیت سلولی ( ۱۴۷%) و افزایش میزان کلاژن ( ۲۵۶%).
✓ اثر ضد تیرگی دور چشم : کاهش پارامترهای آبی و قرمز در تیرگی دور چشم.
✓ اثر ضد پف : کاهش پف دور چشم در ۷۰% بیماران

کرم اپتیم آیز را کی بزنیم بهتره؟

بهترین زمان استفاده از این کرم صبح ها است.

روش مصرف:

صبح یا شب با ضربه های بسیار آرام از گوشه خارج چشم به داخل مالیده شود.

۲- اسکراب و ماسک فیلورگا:

اسکراب و ماسک فیلورگا ، حجم دهنده، طراوت بخش و شاداب کننده به دو روش هم اسکراب و هم ماسک عمل نماید.

بعنوان اسکراب : دو نوع لایه برداری انجام می دهد، * لایه برداری مکانیکی با دانه های گرانولی موجود در آن ( پرلیت) که با حرارت دست هنگام ماساژ ملایم، ذوب می شوند و از بین می روند، به این دلیل لایه برداری آن بسیار ملایم است و حتی حساس ترین پوست ها نیز می توانند آن را استفاده نمایند. * لایه برداری آنزیمی که با آنزیم پروتئاز سبب لایه برداری ملایم و پاکسازی پوست می شود.

بعنوان ماسک : محصول روی پوست تبدیل به حالت فوم می شود. اکسیژن هاوا را گرفته و تبدیل به اکسیژن لایه های پوست می شود و این اکسیژن برای پوست هایی که تحت تاثیر آلودگی هستند و یا شیوه زندگی در شهرهای شلوغ بسیار لازم و مفید است.

فواید:

✓ حجم دهنده، طراوت بخش و شاداب کننده
✓ مناسب برای منافذ باز پوست
✓ مناسب برای ناهماهنگی رنگ چهره و کدری پوست
✓ اسکراب اند ماسک فیلورگا سبب پاکسازی پوست و شادابی آن می شود.
✓ مناسب انواع پوسست حتی حساس البته به جز چرب جوشی
✓ دارای خاصیت لایه برداری بسیار بسیار ملایم
✓ دارای سیستم اکسیژن رسانی جهت تحریک تنفس سلولی پوست
✓ دارای کمپلکس هیالورونیک اسید و NCTF ( کمپلکس جدید و انحصاری که حاوی ۵۳ ترکیب فعال است که موثر در رنگ چهره، چروک ها، درخشندگی، منافذ باز، آبرسانی و یکدست پوست می باشد.

چند با در هفته استفاده بشه؟

میزان مصرف ۲ تا ۳ بار در هفته توصیه میشود.

روش مصرف:

مقدار مناسب از اسکراب و ماسک فیلورگا را روی پوست تمیز، مالش دهید تا جذب پوست شود.

برای آشنایی بیشتر و خرید محصولات فیلورگا به فروشگاه اینترنتی لیانا مراجعه کنید.