برند اورجینال بل را بهتر بشناسیم

امروزه با وجود طرفداران بسیاری در زمینه آرایش و خرید محصولات آرایشی، حجم مارک های مختلف در بازار قابل توجه است. این مقدار تقاضا باعث افزایش ورود مارک های معروف آرایشی به صورت تقلبی در بازار شده است. برندهای تقلبی لوازم آرایش بسیار نامرغوب بوده و با وجود کیفیت پایین مواد ترکیبی آن ها، به دلیل قیمت پایین همچنان مورد استفاده مصرف کنندگان قرار می گیرند. مارک اورجینال بل یکی از این برندهای مطرح بازار است که مورد سودجویی تولیدکنندگان تقلبی قرار گرفته است.

برند اورجینال بل را بهتر بشناسیم

برند اورجینال بل را بهتر بشناسیم

محصولات آرایشی بل، ساخت شرکت آلمانی Kurz GmbH Bleistiftfabrik & Cosmeticsاست. این شرکت جزء بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی به حساب می آید، به طوریکه همواره با استفاده از نوآوری های روز دنیا و توجه به سلایق و نیاز مصرف کنندگان، محصولات نو را به بازار جهانی ارائه کرده است. متاسفانه محصولات تقلبی مارک بل در بازار ایران به وفور یافت می شود و تشخیص اصل یا تقلبی بودن این محصولات در بعضی موارد بسیار سخت می باشد.
در این راستا وزارت بهداشت طرح اصالت کالا را برای مبارزه با قاچاق و بررسی سلامت محصول، اجرا کرده است. به همین دلیل ما برای تهیه محصولات اورجینال بل، خرید از شرکت ها و فروشگاه های معتبر را به شما توصیه می کنیم. شرکت های معتبر این محصولات را با لیبل اصل و اورجینال از کشور تولید کننده وارد ایران می کنند و دارای برچسب اصالت کالا هستند. شما با پیامک شماره کد درج شده بر روی برچسب می توانید از اصل بودن کالای خریداری شده اطمینان حاصل کنید.
فروشگاه اینترنتی لیانا، سعی در جلب رضایت مشتریان خود با ارائه بهترین خدمات دارد. این شرکت با معرفی محصولات اورجینال از برندهای معروف آرایشی و بهداشتی دنیا، نیاز شما را در جهت خرید راحت و ایمن تامین می کند. تمامی محصولات موجود در سایت دارای برچسب طرح سلامت وزارت بهداشت می باشند و شما می توانید با خرید از این شرکت اعتماد کامل را از سلامت محصول مورد نیاز خود داشته باشید.