آشنایی بیشتر با برند کدلی

برند کدلی (Caudalie) برند نام آشنا و فوق العاده محبوب فرانسوی که در حوزه تولید و عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت داره، با شاخصه شناخته شده میوه انگور تونسته خودش رو به عنوان برندی کم رقیب در جهان معرفی کنه.
داستان ما از قلب یک تاکستان خانوادگی در بُردو فرانسه شروع می شود. زیبایی بی همتای این طبیعت هر روز الهام بخش ماست. درخت مو و انگور دارای قدرت استثنایی برای جوان سازی پوست است. قدرتی که کدلی آن را به خوبی به دنیا توانست ثابت کنه.

آیا می دانید آنچه که دور می ریزید مثل گنج است؟

تاکستان ها و تفاله های انگور ایده ایجاد برند کدلی (Caudalie) بود…

Mathilde Thomas, Bertrand Thomas زوج خوش ذوقی که صاحب مزارع تاک بودن و وقتی با فردی به نام پروفسور ورکوترن در سال ۱۹۹۳ ملاقات داشتن، دریافتن که آنچه آنها به عنوان زباله دور می ریزن، مثل گنج با ارزش است.
این زوج دو سال بعد یعنی در سال ۱۹۹۵ پس از ثبت ترکیب انحصاری پلی فنول، برند کدلی رو پایه گذاری کردن.
درخت مو به طور طبیعی رسوراترول رو برای دفاع از خودش تولید می کنه. در سال ۲۰۰۱ این زوج برای اولین بار این ترکیب بسیار مؤثر و طبیعی رو توی محصولات آرایشی و بهداشتی خودشون استفاده کردن. رسوراترول درختان مو پایدار و تغلیظ شده است و در پیوند با اسیدهای چرب، جذب و تأثیر آن افزایش می یابد.
هر سال در بهار درختان مو از خواب زمستانی بیدار می شن و شیره درخت مو از ساقه های آنها جاری می شه، این حالت درخت انگور رو اصطلاحا گریه کردن می گن و معروفه که وقتی درخت انگور گریه کنه، چهره خانم ها زیبا می شه.

این زوج همواره در قبال زنانی که محصولات کدلی را مصرف می کنند احساس تعهد بسیاری دارند تا این محصولات ضمن احترام به طبیعت، بالاترین میزان ترکیبات طبیعی را داشته باشند.

تحقیقات گسترده:

این برند شامل گروهی از محققین فعال در لابراتوارهای واقع در فرانسه هستن و به گفته خودشون، همکاری مداومشون با پروفسور ورکوترن موجب موفقیتشون در به دست آوردن ترکیبات انحصاری و جهانی شده.
پروفسور ژوزف ورکوترن، استاد شناخته شده دانشگاه مونت پلیه فرانسه، متخصص در زمینه پلی فنول ها (ترکیبات آنتی اکسیدان) و همکار سازمان ملی تحقیقات علمی فرانسه، از زمان تاسیس کدلی سرپرست بخش تحقیقات این شرکته.

۷سال مطالعه برای دست یافتن به پری می یر کرو، شاهکاری در کرم ها!

این کرم بی نظیر ۳ ترکیب انحصاری کدلی و بهترین مولکول های ضد پیری را که حاصل ۷ سال مطالعه، تحقیق و بیش از ۲۰۰ آزمایش است گرد هم آورده است. پری میر کرو ۵جایزه از کارشناسان صنعت زیبایی دریافت کرده است. در هر ۳ دقیقه یک نفر در جهان پری میر کرو را انتخاب می کند.

ترکیبات موثر در محصولات کدلی :

پلی فنول ها به دست آمده از هسته انگور یعنی آنتی اکسیدان + آنتی هیالورونیداز، قوی ترین آنتی اکسیدان های شناخته شده در دنیای گیاهان هستن. پلی فنول ها رادیکال های آزاد ناشی از ، آلودگی، استرس رو که عامل ۸۰ % پیری پوست هستند،خنثی کرده و از بین می برد.
پلی فنل ها، رسوراتول، وینی فرین، آب انگور ارگانیک، روغن انگور و وینولوور از ترکیبات فعال استخراج شده و از بخش های مختلف درخت انگور هستن که به عنوان ماده موثر توی محصولات آرایشی و بهداشتی کدلی مورد استفاده قرار می گیره.

بهترین پاداش برای ما خانم هایی هستند که محصولات کدلی را دوست دارند. خانم هایی که در سراسر جهان از محصولات کدلی استفاده و ابراز رضایت و خشنودی می کنند.
جبران هدیه ای که طبیعت هر روز به ما می دهد!
کدلی برای فراتر بردن تعهداتش ۱٪ از گردش مالی جهانی خود را برای محافظت از طبیعت اختصاص می دهد.

اصول اخلاقی که برند کدلی رعایت می کند :

  • تمام محصولات آرایشی و بهداشتی کدلی از میزان حداقلی مواد نگهدارنده برخوردارن.
  • این محصولات به هیچ وجه بر روی حیوانات آزمایش نمی شن.
  • کدلی از کاغذهای قابل بازیافت برای بسته بندی استفاده می کنه.
  • پارابن، فنوکسی اتانول، فتالات و انواع روغن های معدنی درون محصولات آرایشی و بهداشتی کدلی وجود ندارد.

برای آشنایی بیشتر و خرید محصولات کدلی به فروشگاه اینترنتی لیانا مراجعه کنید.