آشنایی بیشتر با برند این لی

لابراتوار داروهای گیاهی طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این لابراتوار در مدت کوتاهی به توانایی تولید محصولات آرایشی و بهداشتی باکیفیت دست یافت.

برند آرایشی و بهداشتی این‌ لی در آذر ماه سال ۱۳۹۴ توسط شرکت طبیعت زنده در ایران معرفی شد. این لابراتوار داروهای گیاهی در گذشته برند سینره را معرفی کرده بود که به طور گسترده در خاورمیانه و اروپا عرضه شد و به موفقیت چشم‌گیری دست یافت. پس از این تجربه موفقیت‌آمیز، طبیعت زنده محصولات این‌لی را تولید کرد.

محصولات این‌لی با تحقیق و آزمایش در لابراتوارهای داروسازی و گیاه‌شناسی با کیفیتی در سطح بهترین محصولات آرایشی جهان تولید شدند. برند این‌لی با اعتقاد به تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی تولید و به بازار عرضه شد.

ایران دومین مصرف‌کننده لوازم‌آرایشی در خاورمیانه است و این در حالی است که ‌۸۰% لوازم‌ آرایشی از چین، ترکیه و تایلند و معمولا به طور قاچاق وارد کشور می‌شوند. خیلی از این لوازم‌ آرایشی استاندارد نیستند و باعث بروز بیماری‌های پوستی می‌شوند. یکی از راه‌های حل این مشکل اعتماد به شرکت‌های ایرانی تولیدکننده لوازم آرایشی استاندارد است که کیفیت آن‌ها با محصولات خارجی رقابت می‌کند.

مدیر تحقیق و توسعه شرکت طبیعیت زنده برند این لی را برندی «قابل‌اعتماد، سازگار با پوست و همیشه در دسترس، برای بانوی باوقار و آراسته امروز ایران» می‌نامد. از مجموعه محصولات این‌لی می‌توان به محصولات آرایش صورت، آرایش لب و چشم و لاک‌های ناخن اشاره کرد.

من بانوی امروز ایرانم، با وقار و آراسته، که می خواهم آرایش چهره ام، زیبایی درونم را متجلی سازد اکنون، “این لی” با مجموعه ای از رنگ های زیبا انتخاب من است.
محصولاتی با کیفیت، قابل اطمینان و همیشه در دسترس…

شعار برند این لی « زیبایی طبیعی» است چراکه محصولات این لی برای بانوان ایرانی ساخته شده و زن ایرانی زیبایی خاصی دارد که در جهان معروف است.در همین راستا این لی سعی کرده است از رنگ های ملایم و طبیعی در محصولاتش استفاده کند.

برای آشنایی بیشتر و خرید محصولات این لی به فروشگاه اینترنتی لیانا مراجعه کنید.