آشنایی با محلول های پاک کننده بایودرما

دنیای ما پر از آلودگی و عوامل مضری است که به پوست ما آسیب میزند. از صبح که روزمان را شروع می‌کنیم صورتمان از ذراتی مثل خاک، باکتری، سلول‌های مرده پوست و چربی تولید شده توسط پوست (به نام Sebum) پوشیده می‌شود.

همچنین استفاده از انواع کرم پودر‌ها و ریمل‌ها و مواد آرایشی به دلایل مختلف مثلا مهمانی‌های چندساعته و یا بیرون ماندن طولانی از منزل نیازمند آن است که با پاک کننده ای مناسب پوستتان کاملا پاک شوند. پس دلیل شست‌و‌شوی روزانه صورت، پاک کردن این ذرات آلوده و مواد آرایشی از روی پوست و برای داشتن پوستی سالم‌تر و شاداب‌تر است.

عدم شست‌و‌شوی منظم صورت باعث ایجاد جوش‌‌‌های سر سیاه در همه افراد مخصوصا آن‌هایی که آرایش می‌کنند می‌شود، چرا که مواد آرایشی خود یکی از دلایل اصلی بسته شدن منافذ پوست است. همچنین ذرات و آلودگی های معلق در هوا که به مرور بر روی پوست ما مینشینند باعث ایجاد جوش، چین و چروک و باز شدن منافذ پوست خواهد شد. یک پاک کننده صورت مناسب با پاکسازی منافذ پوست از ایجاد این مشکلات پوستی جلوگیری میکند.

در این مقاله قصد داریم شما را با محلول های پاک کننده بایودرما که یکی از قویترین و پرفروش ترین پاک کننده های آرایشی و مراقبت پوستی در بین زیباجویان است آشنا کنیم.

محلول های پاک کننده بایودرما محصولی از کشور فرانسه پاک کننده تمام آلودگی ها و آرایش حتی آرایش های ضد آب میباشد که به دو دسته عمومی به نام های سبیوم محلول H2O بایودرما و سن سی بیو محلول H2O بایودرما تقسیم میشوند. در ادامه مختصری شما را با این پاک کننده ها آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با محلول های پاک کننده بایودرما

آشنایی با محلول های پاک کننده بایودرما

۱ – سبیوم محلول H2O بایودرما

پوست چرب برخلاف پوست خشک نسبتا ضخیم و دارای منافذ باز فراوانی است. غده های چربی این پوست بسیار حساس هستند و بیش از حد چربی ترشح می کنند. معمولا یک لایه چربی روی این پوست ها دیده و باعث براق شدن آن می شود. اغلب منافذ باز و برجستگی های کوچک روی پوست باعث ایجاد دانه های سرسیاه می‌شوند و لایه شاخص کراتینه این پوست ضخیم تر و باعث ضخیم تر شدن پوست می شود.

محلول سبیوم H2O بایودرما، دارای یک فرمول پاک کننده فوق العاده ملایم است که نهایت مراقبت را از پوست شما به عمل می آوردابداع جدیدی که در سبیوم H2O بایودرما وجود دارد این است که این محصول پوست را بدون ایجاد خشکی، تمیز می کند. بدین ترتیب که ذرات ریز آلودگی و سبوم اضافی موجود در پوست را برطرف می کند. این محصول برطرف کننده براقی پوست بوده و ترشح چربی پوست را تنظیم می کند بنابراین از ایجاد جوش جلوگیری می کند. این محلول برای افرادی که در اثر جراحی بینی، در ناحیه پیشانی، بینی و چانه پوستی چرب و براق دارند مناسب است.

محلول سبیوم بایودرما بدون نیاز به آب، صورت را از هرگونه آرایش و آلودگی پاک می کند. همچنین خاصیت آنتی باکتریال دارد و برای کنترل چربی پوست و رفع براقی آن محصول مناسبی است. محلول H2O بیودرما فاقد الکل می باشد.

سبیوم محلول H2O بایودرما غیر کومدون زا می باشد و حاوی عوامل ضد عفونی کننده ای است که عمق اپیدرم پوست را پاک می کند و تحمل پذیری پوست را تضمین خواهد کرد.

این پاک کننده بی نظیر با حجم های متفاوت در دو محفظه پمپی و ساده به بازار عرضه میگردد :

۱ – سبیوم محلول H2O بایودرما ۵۰۰ میلی لیتر

۲ – سبیوم محلول H2O بایودرما ۵۰۰ میلی لیتر ( پمپی )

۳ – سبیوم محلول H2O بایودرما ۲۵۰ میلی لیتر

روش مصرف :

برای استفاده از این محلول تکه ای از پنبه را به سبیوم H2O آغشته کنید و صورتتان را به آرامی با آن پاک کنید. این کار را آنقدر تکرار کنید تا پنبه بعد از پاک کردن پوستتان ، تمیز بماند.
استفاده از این محلول نیازی به آب کشی ندارد اما ضروری است که پوستتان را خشک کنید. برای این کار از یک حوله کتان تمیز استفاده کنید.

آشنایی با محلول های پاک کننده بایودرما

آشنایی با محلول های پاک کننده بایودرما

۲ – سن سی بیو محلول H2O بایودرما

پوست های حساس و خشک در برابر اغلب پاک کننده ها دارای سوزش ، خشکی و کشیدگی میشوند که باعث رنجش بسیاری از افراد خواهد شد.

سن سی بیو محلول H2O بایودرما ۲۵۰ میلی محصول کشور فرانسه پاک کننده ملایم صورت و چشم ها که کاملا مناسب پوست های حساس، نرمال، خشک و پوست هایی است که مستعد قرمزی می باشند.

این محصول با ترکیباتی بسیار موثر التیام بخش پوست است که طراوت و شادابی را به پوست شما هدیه می کند و به همین خاطر تعادل پوست شما را حفظ می کند. با مصرف سن سی بیو محلول H2O بایودرما که به ملایمت آب است احساس سوزشی را که با مصرف اکثر پاک کننده ها حس می کنید نخواهید داشت. همچنین عصاره خیار موجود در این محلول سبب تسکین سوزش و کاهش قرمزی پوست می شود.

سن سی بیو محلول H2O بایودرما با حجم های متفاوت با دو محفظه پمپی و ساده به بازار عرضه میگردد :

۱ – سن سی بیو محلول H2O بایودرما ۵۰۰ میلی لیتر

۲ – سن سی بیو محلول H2O بایودرما ۵۰۰ میلی لیتر ( پمپی )

۳ – سن سی بیو محلول H2O بایودرما ۲۵۰ میلی لیتر

۴ – سن سی بیو محلول H2O بایودرما ۱۰۰ میلی لیتر

روش مصرف :

شما می توانید با پنبه آغشته به سن سی بیو H2O صورت و دور چشم خود را پاک کنید (حتی‌ آرایش‌ های دور چشم و ضد آب). این محصول نیازی به شستشو با آب ندارد، اماضروری است که بعد از پاک کردن ، صورت خود را با حوله نخی خشک کنید. ازاین محلول می توان روزانه دوبار ( صبح و شب ) استفاده کرد.