کدام نوع آرایش صورت با استفاده از رژگونه برای شما مناسب تر است؟

اغلب ما بر این باوریم که استفاده از رژگونه نیازمند هیچ تکنیک و مهارتی نیست و به سادگی میتوانیم ظاهر خود را با استفاده از رژگونه، جذاب تر نشان دهیم. همچنین اینطور فکر میکنیم که رژگونه به همه می آید، اما رژگونه  تنها پودر زدن نیست و کمی مهارت، تخصص و آشنایی بیشتری لازم است. اگر رژگونه در جای مناسب زده شود می تواند ظاهر و فرم صورت شما را به طور مرموز و منحصر به فردی دستخوش تغییرات کند.در زیر، توضیحاتی پیرامون آرایش صورت با استفاده از رژگونه برای شما جمع آوری شده است. چهره خود را بشناسید تا متوجه شوید کدام نوع آرایش رژگونه احتیاجات زیباییتان را بر آورده میکند. در صورت یافتن نوع آرایش مناسب چهره شما، بی شک نتایج حیرت انگیز خواهند بود.


رژگونه میانی

استفاده از رژگونه - میانی

این نوع آرایش مناسب کسانیست که که میخواهند ساختار استخوانی خود را کم کنند و فک مربعی داشته باشند. درست روی برجستگی گونه، وسط گونه را با رژگونه پر کنید. این روش در گرد کنندگی بقیه صورت نیز موثر خواهد بود. علاوه بر این، چشم ها را نیز پهن تر نشان میدهد. اگر به درستی انجام شود مثل یک عروسک به نظر می رسید.


رژگونه تحتانی

استفاده از رژگونه - تحتانی

اگر صورت شما، چانه شما را دراز و برجسته نشان میدهد، راه حل این موضوع این است که تنها زیر برجستگی گونه و روی استخوان را رژگونه بزنید. اینکار یک توهم نامحسوس ایجاد می کند. به این صورت که برجستگی گونه ها کمی پایین تر می آید و قسمت بالایی صورت را برای ظاهر متعادل، درازتر میکند.


 رژگونه فوقانی

استفاده از رژگونه

این روش در کشور ژاپن بسیار محبوب است. رژگونه زدن زیر چشم ها، ظاهری جوان یا ظاهری ناتوان ایجاد می کند که برخی آن را زیاده روی میدانند. اما زدن رژگونه در قسمت بالایی گونه ها، می تواند باعث شود صورت کوتاه شما، بلند تر به نظر برسد. آنهایی که صورت کوچک و یا گرد دارند میتوانند رژگونه زدن در بالای برجستگی صورتشان را امتحان کنند که امتحان این روش برای ترکیب با آرایش چشم، بسیار پیشنهاد میشود.


 رژگونه بیرونی

استفاده از رژگونه - بیرونی

این نوع استفاده از رژگونه نگاه اطرافیان را به وسط صورت شما متمرکز میکند. در این روش، حد فاصل اطراف استخوان گونه و شقیقه خود را با استفاده از رژگونه آرایش کنید. استفاده ملایم از رژگونه در این روش، ظاهری بسیار مطلوب و زیبا را به شما و اطرافیانتان هدیه میکند.


 گونه های کامل

استفاده از رژگونه - کامل

این روش مناسب تمام افراد نیست، اما برای کسانی که صورتهای بزرگ و یا دراز دارند بسیار مناسب است. رنگ کردن خارج از خط معمول رژگونه به طور قابل ملاحظه ای صورت را کوتاهتر میکند و حتی به آن فرم می دهد. با یک سایه ملایم امتحان کنید و از آرایش غلیظ چشم و لبها بپرهیزید. اینگونه گونه های شما نمایان تر میشوند.

برای درخواست مشاوره رایگان میتوانید با شماره های 02186020420 – 02186023548 تماس بگیرید.

لیانا، مشاور همیشگی پوست شما