آرایش چشم

آرایش چشم قسمت اصلی آرایش صورت برای خانم ها می باشد. زمانی که صرف آرایش چشم تان می کنید بسیار بیشتر از زمانی است که برای دیگر آرایش دیگر اعضای صورتتان اختصاص می دهید. خب این نشان از اهمیت چشم  و آرایش چشم در زیبایی صورت را دارد و هر چقدر آرایش چشم زیباتر باشد شما به عنوان یک خانم زیباتر مد نظر دیگران خواهید بود.

آرایش چشم

آرایش چشم

ولی این همه واقعیت نیست، اگر در آرایش چشم و مراقبت از پوست چشم دقت کافی به خرج ندهید، به مرور زمان از زیبایی چشم ها و در نتیجه چهره تان کم خواهد شد و بالطبع بسیار ناخوشایند خواهد بود.

بیشترین موادی که برای آرایش چشم استفاده می شود مداد چشم ، خط چشم و ریمل ها هستند. مداد چشم هایی که روی لایه درونی پلک هایتان می کشید بیشترین تماس را با چشمانتان دارند و موادی که در برخی از این مدادها استفاده می شود آسیب های جبران ناپذیری به مردمک و عدسی چشمتان می رسانند پس حتما باید در انتخاب مداد چشم اطلاعات کافی در خصوص موادی که خرید می کنید داشته باشید.

در میان مداد چشم هایی که در بازار موجود است و آرایشگران معتبر هم از آن ها استفاده می کنند می توان به بل همان برند قدیمی آلمانی اشاره کرد. از طرفی دیگر هم باید در انتخاب ریمل چشم حواستان را جمع کنید. ریمل هایی که دست فروش ها در مترو یا حاشیه بازار می فروشند ضرر های زیادی برای مژه هایتان به همراه دارند و باعث می شوند که بعد از مدت کوتاهی که از این ریمل ها استفاده کردید به دنبال کاشت یا اکستنشن مژه باشید. پس اگر به فکر سلامت مژه هایتان هستید و از طرفی دیگر هم نمی توانید ریمل زدن را فراموش کنید می توانید از ریمل بل که یک برند 40 ساله آلمانی، انتخاب کنید.

خط چشم هم یکی دیگر از لوازم آرایشی است که در انتخاب آن باید دقت کافی به خرج دهید زیرا اگر در ساخت خط چشم از مواد نامرغوب استفاده شده باشد عضلات مژه هایتان آسیب خواهند دید. برای همین خط چشم های بسیار ارزان دست فروش ها را به فراموشی بسپارید و مانند مداد چشم و ریمل به دنبال برندهای مشهور و معتبر جهانی باشید.

آرایش چشم قسمت جدا ناپذیر آرایش صورت و زیبایی ظاهری است که تاثیر آن بر زیبایی صورت، غیر قابل انکار است ولی مراقب باشید به چشم هایتان در اثر استفاده از محصولات آرایشی غیر معتبر آسیب نرسانید.